Aktualności

 

 

25 listopada 2019

Kolejny najemca w Diamante Plaza w Krakowie

Firma VRP Consulting, świadcząca usługi w zakresie oprogramowania komputerowego, dołączyła do grona najemców biurowca Diamante Plaza w Krakowie. Umowa została podpisana z udziałem BNP Paribas Real Estate Poland

Firma VRP Consulting, świadcząca usługi w zakresie oprogramowania komputerowego, dołączyła do grona najemców biurowca Diamante Plaza w Krakowie. Umowa została podpisana z udziałem BNP Paribas Real Estate Poland, który jest wyłącznym agentem oraz zarządza obiektem.

Umowa najmu dotyczy powierzchni 600 m kw., w pełni dostosowanej do potrzeb i specyfiki działalności VRP Consulting, który wchodzi w skład globalnej grupy, składającej się z 12 biur w 8 krajach.

Mieliśmy określone oczekiwania dotyczące siedziby naszej firmy. Zależało nam na pozyskaniu prestiżowej lokalizacji w Krakowie, z łatwym dojazdem oraz nowoczesną przestrzenią do pracy. Diamante Plaza okazał się budynkiem spełniającym nasze wymagania. Wierzę, że nowa przestrzeń będzie sprzyjać dalszemu, dynamicznemu rozwojowi VRP Consulting Polska – powiedział Wojciech Malinowski, Prezes Zarządu.

W ostatnim czasie przedłużono również trzy umowy najmu z obecnymi najemcami w Diamante Plaza na łączną powierzchnię ok. 760 m kw.

- Cieszymy się z pozyskania nowego najemcy w budynku oraz przedłużenia dotychczasowych umów. Wysoka jakość naszych usług, powierzchnia biurowa spełniająca najwyższe, międzynarodowe standardy, zastosowane w obiekcie nowoczesne rozwiązania techniczne oraz doskonała lokalizacja - w dynamicznie rozwijającej się, postindustrialnej dzielnicy Zabłocie. To wszystko sprawia, że Diamante Plaza cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na rynku, czego dowodem jest przeprowadzona przez nas transakcja – twierdzi Tomasz Skrzypek, Starszy konsultant, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

BNP Paribas Real Estate Poland pełni rolę wyłącznego agenta Diamante Plaza od sierpnia 2017 roku. Przeprowadzony wówczas proces rekomercjalizacji powierzchni biurowych klasy A w całym budynku zakończył się sukcesem. Dalszym etapem współpracy z firmą Aldesa, właścicielem obiektu, było rozszerzenie kompetencji BNP Paribas Real Estate Poland o zarządzanie biurowcem.

Diamante Plaza został oddany do użytkowania we wrześniu 2009 roku. Obiekt charakteryzuje się szerokim dostępem do infrastruktury miejskiej oraz dobrą komunikacją – w pobliżu  znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także ścieżka rowerowa, pozwalające na szybki dojazd do Centrum, Dworca Głównego i pobliskich dzielnic. Niedaleko usytuowana jest również stacja kolejowa Zabłocie.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X