Aktualności

 

 

04 grudnia 2020

Mocny transfer do działu Industrial

Z początkiem grudnia funkcję zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate Poland objął Wojciech Nowicki. Doświadczony menedżer wcześniej związany był z Fiege, Panalpiną i Volvo Logistics.

Z początkiem grudnia funkcję zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate Poland objął Wojciech Nowicki. Doświadczony menedżer wcześniej związany był z Fiege, Panalpiną i Volvo Logistics.

Wojciech Nowicki jest menedżerem z bogatym doświadczeniem zarządczym. Realizował wiele krajowych i międzynarodowych projektów zarówno po stronie klienta, jak i operatora logistycznego. Z sektorami TSL i logistyki magazynowej związany jest od ponad 10 lat. W przeszłości odpowiadał m.in. za zakupy i koordynację transportu w jednej
z najnowocześniejszych i największych fabryk samochodowych w Europie, a także za zarządzanie operacjami w organizacji transportu lotniczego, kolejowego i morskiego dla wiodącego operatora logistycznego. Od 2017 roku prowadził projekty dla kluczowych klientów i zajmował się rozwojem biznesu w firmach Panalpina i Fiege.

Zróżnicowane doświadczenia Wojciecha, zdobyte w pracy zarówno po stronie klienta jak i operatora 3PL, a także doskonałe rozumienie tego, jak dziś funkcjonuje nowoczesna logistyka, tak w wymiarze lokalnym, regionalnym jak i globalnym z pewnością pomogą nam mierzyć się z dzisiejszymi wyzwaniami i realizować ambitne cele biznesowe. Jestem przekonany, że do naszej codziennej pracy Wojciech wniesie świeże spojrzenie i pozwoli tworzyć rozwiązania, które będą odpowiadać na szybko zmieniające się warunki gospodarcze i biznesowe na bardzo znaczącym rynku, jakim jest logistyka – mówi Igor Roguski, dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Priorytetem nowego dyrektora będzie rozwój i ulepszenie usług świadczonych w ramach  portfolio logistyczno - przemysłowego, a także strategiczne doradztwo dla kluczowych najemców, deweloperów i inwestorów.

Logistyka w dzisiejszych czasach jest szalenie ważnym elementem umożliwiającym funkcjonowanie  gospodarki, i jako jedna z niewielu pozostała odporna na obecną sytuację na świecie. Jednocześnie musi się mierzyć z niespotykaną dotąd dynamiką zmian. To sprawia, że nasi partnerzy biznesowi potrzebują strategicznego wsparcia, które pozwoli budować nowoczesny, innowacyjny i zrównoważony biznes oraz taki, który stawi czoła różnym wyzwaniom. Cieszę się że dołączam do tak ambitnego i zgranego zespołu.  – Wojciech Nowicki, zastępca dyrektora Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych.

Wojciech Nowicki jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X