Aktualności i wydarzenia

 

 

12 grudnia 2019

Nowy dyrektor działu wynajmu powierzchni biurowych

Mikołaj Laskowski dołączył do zespołu ekspertów BNP Paribas Real Estate Poland. Z początkiem grudnia objął stanowisko Dyrektora Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych.

W samym trzecim kwartale br. poziom popytu na stołeczne biura osiągnął ponad 284 tys. m kw., wynika z raportu przygotowanego przez BNP Paribas Real Estate Poland. Rynek biurowy w całej Polsce nie zwalnia, a ilość nowych projektów w budowie pozwala z optymizmem patrzyć na rok 2020. Dynamika rynku wymaga ciągłej pracy nad rozwojem działów najmu agencji biurowych. Mikołaj Laskowski objął kierownictwo nad Działem Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland 1 grudnia 2019r. Odpowiedzialny będzie zarówno za reprezentację najemców jak i wynajmujących.  

Mikołaj posiada szerokie doświadczenie w pracy po stronie dewelopera, co jest fundamentalne dla zrozumienia potrzeb i oczekiwań naszych obecnych i przyszłych partnerów biznesowych. W BNP Paribas Real Estate wprowadziliśmy nowy model pracy z Klientem. Pozyskanie osób, które potrafią rozpoznać potrzeby Klientów i odpowiednio dopasować rozwiązania nie tylko z jednej dziedziny rynku jest kluczowe do realizacji obranej przez firmę strategii.  – powiedział Erik Drukker, Prezes Zarządu, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland.

Nowy dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych posiada blisko 16-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. W firmie Tesco Polska jako Real Estate & Leasing Manager odpowiadał za komercjalizację powierzchni handlowych oraz relacje z najemcami 178 sklepów. Był również zaangażowany w przejęcie całej sieci Leader Price oraz Savia. Mikołaj odpowiadał również za komercjalizację powierzchni biurowych w firmach Reinhold Polska, Centrum Development and Investments oraz Immobel Poland zarówno w Warszawie jak i w miastach regionalnych. Ostatnio pracował w Skanska Property Poland, gdzie nadzorował m.in. komercjalizację, zlokalizowanego na terenie warszawskiej Woli, kompleksu biurowego Spark. Do jego głównych obowiązków należała współpraca z agencjami nieruchomościowymi, ustalanie strategii biznesowej oraz marketingowej dla biurowców, a także realizacja procesu komercjalizacji (m.in. negocjacje z najemcami) .

Trwający od kilku lat dynamiczny rozwój powierzchni biurowych w całym kraju i umacniająca się pozycja miast regionalnych stawiają coraz to nowe wyzwania przed wszystkimi uczestnikami rynku. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zrozumienie nie tylko mechanizmów procesów biznesowych, ale i zmieniających się potrzeb klientów oraz właścicieli nieruchomości, a także trendów. Takie podejście wymaga pracy zespołowej i zaangażowania wiedzy ekspertów z różnych dziedzin. Cieszę się, że taki właśnie model pracy jest możliwy do realizacji w BNP Paribas Real Estate Poland  – twierdzi Mikołaj Laskowski, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

Więcej informacji o BNP Paribas Real Estate Poland znajduje się pod adresem: https://www.realestate.bnpparibas.pl .

 

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X