Jeden zespół badań rynkowych dla wszystkich sześciu linii biznesowych

Jeden zespół badań rynkowych dla wszystkich sześciu linii biznesowych

Zasięg

Blisko 40 pracowników na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Belgii, Polski oraz Rumunii zajmuje się właśnie badaniami rynkowymi. Klienci mogą polegać na znajomości rynku, jaką posiadają pracownicy naszych biur oraz biur partnerskich zlokalizowanych w 30 krajach na całym świecie.

 

Nasze podejście

Zarządzanie bazą danych

Gromadzimy, kupujemy i weryfikujemy informacje dotyczące rynku nieruchomości wykorzystując do tego naszą silnie rozwiniętą sieć doradczo-inwestycyjną.

Analizy rynkowe

Przygotowujemy raporty i prezentacje o zasięgu lokalnym i globalnym. Nasi wysoce wykwalifikowani i doświadczeni analitycy doradzają w zakresie wszystkich rynków nieruchomości wykorzystując ich dogłębną znajomość rynków lokalnych.

Dostosowane do indywidualnych potrzeb analizy i usługi doradcze mogą być zarządzane lokalnie w bezpośredniej współpracy z liniami biznesowymi BNP Paribas Real Estate. Zespół międzynarodowych badań rynkowych z siedzibą w Paryżu gromadzi dane z rynków lokalnych i tworzy zestawienia w zakresie warunków panujących na całym europejskim rynku nieruchomości.

Prognozy rynkowe

Stale rozwijamy nasze możliwości w zakresie prognozowania trendów na rynku nieruchomości w odniesieniu do najmu i inwestycji. W tym celu łączymy wiedzę o rynkach lokalnych i umiejętności prognozowania w skali makro ekonomistów pracujących dla BNP Paribas.

Analiza zarządzania inwestycjami

Opracowujemy analizy ryzyka i stopy zwrotu i oferujemy strategiczne doradztwo w oparciu o nasze rozumienie przeszłych i przyszłych trendów na rynku nieruchomości.

Badania rynkowe w zakresie zarządzania inwestycjami oparte są na stworzeniu efektu synergii pomiędzy ekonomistami, specjalistami w obszarze ekonometrii i analitykami zarządzania inwestycjami, którzy pracują w głównych krajach Europy, a których działania koordynowane są centralnie.

Twój Kontakt

Małgorzata Fibakiewicz

Małgorzata Fibakiewicz
Head of Business Intelligence Hub & Consultancy
Badania i analizy rynkowe
+48 22 653 44 00

Kontakt

Uzyskaj dostęp do naszych raportów

Musisz posiadać konto użytkownika, aby uzyskać dostęp do naszych raportów. Proszę zaloguj się lub utwórz konto.

Zaloguj


Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X