Aktualności i wydarzenia

 

 

27 marca 2020

ROZBUDOWA KADR W BNP PARIBAS REAL ESTATE POLAND

BNP Paribas Real Estate Poland pozyskał kolejnych ekspertów. Do zespołu Wynajmu Powierzchni Biurowych dołączyły Agnieszka Żygieło i Ewa Nicewicz. Dział intensywnie się rozwija, wykorzystując utrzymującą się od dłuższego czasu koniunkturę na rynku.

BNP Paribas Real Estate Poland pozyskał kolejnych ekspertów. Do zespołu Wynajmu Powierzchni Biurowych dołączyły Agnieszka Żygieło i Ewa Nicewicz. Dział intensywnie się rozwija, wykorzystując utrzymującą się od dłuższego czasu koniunkturę na rynku.

Rynek powierzchni biurowych przeżywa rozkwit. W Warszawie w zeszłym roku odnotowano rekordową liczbę dużych transakcji najmu, a ogromny popyt na nowe biura sprawił, że deweloperzy nie nadążali za zainteresowaniem najemców. Podobnie sytuacja wyglądała w miastach regionalnych. W ośmiu głównych miastach dostarczono na rynek rekordowy wolumen nowej podaży. Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland wykorzystuje dobrą koniunkturę i rozbudowuje  zespół. W ostatnim czasie zespół specjalistów powiększył się o dwie osoby – Agnieszkę Żygieło oraz Ewę Nicewicz.

- Powiększenie naszego zespołu jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój rynku. Od dłuższego czasu obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe w różnych częściach kraju. Nasi eksperci posiadają doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku oraz wiedzę na temat rynków lokalnych, co w połączeniu z elastycznym podejściem do klientów oraz umiejętnością wsłuchania się w ich potrzeby czyni nas doskonałym partnerem biznesowym. Wzmocnienie naszych kompetencji poprzez rozbudowę struktur kadrowych jest kluczowe dla dalszego, intensywnego rozwoju naszego zespołu. Kompetentny i doświadczony zespół stanowi dziś o przyszłości naszych relacji biznesowych – przekonuje Mikołaj Laskowski, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate.

Agnieszka Żygieło objęła stanowisko Starszego Konsultanta. Odpowiadać będzie między innymi za koordynację transakcji oraz negocjację warunków najmu w imieniu klientów firmy. Nowy członek zespołu BNP Paribas Real Estate Poland posiada 7-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Dotychczas doradzała w transakcjach najmu zarówno po stronie najemców, jak i wynajmujących. Prowadziła projekty na rynku warszawskim oraz rynkach regionalnych, m. in. dla Kompanii Piwowarskiej, Ruch SA, Sportradar, Franke czy Instapage. 

Ewa Nicewicz piastuje stanowisko Młodszego Konsultanta. Wcześniej odpowiadała za pozyskiwanie nowych klientów i doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych oraz pomoc w negocjacjach umów najmu. W BNP Paribas Real Estate Poland będzie wspierać zespół w realizacji wszystkich procesów biznesowych.

Więcej informacji o BNP Paribas Real Estate Poland znajduje się na oficjalnej stronie pod adresem: https://www.realestate.bnpparibas.pl .

Pobierz PDF

Międzynarodowa Sieć
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat lokalnych rynków,
przewidujemy Twoje potrzeby, dostarczamy indywidualnie dobrane rozwiązaniaOur international network
na każdym etapie cyklu inwestycyjnego Twojej nieruchomości… 
Stojące przed Tobą wyzwania czynimy priorytetami BNP Paribas Real Estate.
 
Międzynarodowa sieć
Szukaj
X